Стоматологічні установки

Стоматологічні крісла

 

Детальніше

Стерилізація

 

Детальніше

Рентгенологія

 

Детальніше

Стоматологічні

інструменти

 

Детальніше

Компресори

 

Детальніше

Апекслокатори

 

Детальніше

Рециркулятори

 

Детальніше

Шланги для мікромоторів

 

Детальніше

Засоби догляду

 

Детальніше
cheese-1468
 
Стоматологічні установки/крісла
 
Стерилізація
 
Рентгенологія
 
Стоматологічні інструменти
 
Компресори
 
Апекслокатори
 
Рециркулятори
 
Шланги
 
Засоби догляду
Турбінні наконечники КмиЗ


Турбінні терапевтичні наконечники сертифіковані на відповідність міжнародним стандартам ISO 9000, 9001 і 13485, а також директиві 93/42 ЄЕС, маркується знаком СЄ «Європейського відповідності», що гарантує якість світового рівня.
Наконечник стоматологічний турбінний НСТф-300 з фрикційним патроном володіє вищими технічними характеристиками, поруч конструктивних переваг, а так само високим рівнем надійності перед попередніми наконечниками цієї серії. У його конструкції використана роторна група з новими прецизійними підшипниками російського виробництва, які використовуються в російській космічній промисловості. Завдяки новій схемі монтажу роторної групи на кільцях із спеціальної гуми, наконечник надійний і простий у користуванні.


Наконечник турбінний НСТ1к-300 з кнопковим патроном. У його конструкції використана більш досконала схема монтажу турбіни (роторної групи) на демпферних кільцях із спеціальних матеріалів, що дозволила отримати всі переваги, перерахованих для наконечника НСТф-300. Кнопковий патрон дозволяє надійно фіксувати ріжучий інструмент і за характеристиками не поступається європейським зразкам.


Особливої ​​уваги заслуговують турбінні наконечники, вироблені спільно зі світовим лідером виробництва стоматологічного обладнання - німецькою компанією «Sirona». Це ідеальне поєднання ціни та якості.В турбінному наконечнику НСТ2к-300 використана динамічно збалансована турбинка (роторна група) на прецизійних підшипниках, яка виробляється і в готовому вигляді поставляється німецькою фірмою «Sirona». Кнопковий патрон, що забезпечує надійну фіксацію ріжучих інструментів, розробленої цією ж компанією, і вирізняється високою якістю і довговічністю.


Наконечник стоматологічний турбінний НСТксв-300 з кнопкової фіксацією інструменту і локальним освітленням через світловод відрізняється від раніше випускаються турбінних наконечників наявністю світловода, що дозволяє виробляти освітлення робочого поля безпосередньо через наконечник. Застосування фіброоптичної системи освітлення операційного поля забезпечує безтіньове освітлення об'єкта навіть у самих глибоких порожнинах. Наконечник відрізняється високою якістю, надійністю та довговічністю, за своїми характеристиками і експлуатаційними властивостями наближається до кращих європейських зразків.


Кнопковий турбінний наконечник НСТБф-300 з підвищенням моментом обертання. Призначений для виконання ортопедичних та зуботехнічних робіт.


Розроблений в 2005 році наконечник стоматологічний прямий турбінний з фрикційним патроном НСПТ-300 призначений для виконання ортопедичних та зуботехнічних робіт в стоматології. Потужність турбіни дозволяє ефективно проводити самі енергоємні види робіт з використанням твердосплавних і алмазних борів з діаметром хвостовика 1,6 мм. Турбіна на шарикопідшипниках, виконана у вигляді капсули, легко замінюється при необхідності. Наконечник простий в технічному обслуговуванні і експлуатації.


Наконечник для зняття зубного каменю НЗК-02 з робочим елементом у вигляді диска призначений для видалення зубних відкладень. Принцип дії наконечника заснований на перетворенні тиску повітря в коливальний рух робочої частини (кюретки). При розробці і виробництві інструменту основну увагу було приділено підвищенню надійності.

НЗК-02 має підвищену ефективність видалення зубних відкладень, знижуючи при цьому пошкодження зубної емалі за рахунок зменшення амплітуди коливань інструмента (на 20%), має знижений рівень шуму (на 6-8 Дб).


 

ПП "СТОМАТСЕРВІС УЖ"
м. Ужгород,
вул. Швабська, 70 
e-mail:stomat_uzh@ukr.net
Тел./факс (0312) 67-10-05

Веб-дизайн в Ужгороді